EN İYİ FİYAT
  • GÜNÜBİRLİK DİYARBAKIR TURU: Diyarbakır şehri, farklı dönemlerde farklı isimlerle anılmıştır. MÖ 200'de Asur hükümdarı Adad-Nirari'ye ait bir kılıç kabzasında şehrin adı Amid ya da Amidi olarak geçmektedir. Roma ve Bizans kaynaklarında ise şehrin adının Amid, O'mid, Emit ve Amide şeklinde geçtiği görülmektedir.
  • GÜNÜBİRLİK DİYARBAKIR TURU: Diyarbakır şehri, farklı dönemlerde farklı isimlerle anılmıştır. MÖ 200'de Asur hükümdarı Adad-Nirari'ye ait bir kılıç kabzasında şehrin adı Amid ya da Amidi olarak geçmektedir. Roma ve Bizans kaynaklarında ise şehrin adının Amid, O'mid, Emit ve Amide şeklinde geçtiği görülmektedir.
  • GÜNÜBİRLİK DİYARBAKIR TURU: Diyarbakır şehri, farklı dönemlerde farklı isimlerle anılmıştır. MÖ 200'de Asur hükümdarı Adad-Nirari'ye ait bir kılıç kabzasında şehrin adı Amid ya da Amidi olarak geçmektedir. Roma ve Bizans kaynaklarında ise şehrin adının Amid, O'mid, Emit ve Amide şeklinde geçtiği görülmektedir.
  • DİYARBAKIR
  • HASAN PAŞA HANI
  • SUR
  • ULU CAMİ
  • ON GÖZLÜ KÖPÜRÜ
  • DÖRT AYAKLI MİNARE
Diyarbakır şehri, farklı dönemlerde farklı isimlerle anılmıştır. MÖ 200'de Asur hükümdarı Adad-Nirari'ye ait bir kılıç kabzasında şehrin adı Amid ya da Amidi olarak geçmektedir. Roma ve Bizans kaynaklarında ise şehrin adının Amid, O'mid, Emit ve Amide şeklinde geçtiği görülmektedir.

GÜNÜBİRLİK DİYARBAKIR TURU

Ücretin %40'ını Turdan Önce, Geri Kalanı Tura 1 Gün Kala Ödeyin.


TUR TAKVİMİ 2024

02 MART CUMARTESİ
10 MART PAZAR
13 NİSAN CUMARTESİ
21 NİSAN PAZAR
05 MAYIS PAZAR
19 MAYIS PAZAR
02 HAZİRAN PAZAR
22 HAZİRAN CUMARTESİ
07 EYLÜL CUMARTESİ
21 EYLÜL CUMARTESİ
05 EKİM CUMARTESİ
19 EKİM CUMARTESİ


TUR PROGRAMI

1. GÜN : Gece 23.00’da Van’daki buluşma noktamızda siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Otobüsümüze yerleştikten sonra rehberimiz ile tanışıyoruz. Rehberimiz sizlere tur programımız ve genel bilgiler verdikten sonra Van’dan ayrılıyoruz. GÜZERGAH: VAN- BİTLİS - DİYARBAKIR

2. GÜN : Turumuza Diyarbakırda alacağımız Serpme kahvaltımızın ardından islamiyetin 5.Haremi Şerifi olarak kabul edilen Ulu Cami ile başlıyoruz. Mesudiye ve zinciriye medresesi, Ahmet Arif Evi, Cahiit Sıtkı Taranca Müzesini ziyaret ediyoruz. Diyarbakırın simge yapılarından olan Hasan Paşa Hanını ve Kuyumcular çarşısı Sülüklü Han ve Anadoluda türünün tek örnegi olan Dört ayaklı minareyi geziyoruz.Kavuşamayan aşıklara konu olan Suzan suzi hikayesine de konu olan On Gözlü Köprüsünde halay eşliginde turumuzu bitiriyoruz. Varış saatimiz GECE 23.00 .

GEZİLECEK DİĞER YERLER: ; Arkeoloji Müzesi ve İç KALE , Dengbej Evi , Tarihi Hanlar , Diyarbakır Surları , Diyarbakır Minyatür, Hz. Süleyman Türbesi , Büyük Kervansaray , Bakırcılar Çarşısı

DAHİL OLANLAR:
• ULAŞIM
• LİSANSLI REHBERLİK
• KAHVALTI
• SEYAHAT SİGORTASI
• ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
• ŞEHRİVAN TURİZM REFAKATİ

HARİÇ OLANLAR:
• MÜZE ÖRENYERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
• ÖĞLE YEMEĞİ


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

* Gezimiz minimum 15 kişi katılım şartıyla düzenlenmektedir.

* Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.

* Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

* Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

*Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*Şehrivan Tur, programda belirtilen otelleri standartları bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirebilir.

* Şehrivan Tur yeterli katılım sağlanamadığı takdirde turu iptal eder. Böyle bir durumda Şehrivan Tur misafirlerine 5 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür.

* Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

* Programa dâhil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çanta ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Şehrivan Turizm sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

* Fiyatlarımızda tur programında belirtilen detaylar ve vergiler dâhildir. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu,sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

* Otobüslü turlarda 0-2 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

* Bölgenin iklim koşullarını göz önüne alarak malzeme getiriniz. Gezi süresince yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#26
LOKASYON:
Diyarbakır (Van çıkışlı)
YEMEK:
1 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
VAN DEVLET TİYATROSU ÖNÜ
TATVAN
BİTLİS
BİTİŞ:
VAN DEVLET TİYATROSU ÖNÜ
TATVAN
BİTLİS
İPTAL POLİTİKASI:
Tüketici/Katılımcı, fesih talebini ’e veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi konaklamalı turlarda 15 gün, günübirlik turlarda 7 gün , yurt dışı turlarda 30 gün kalaya kadar feshedebilir. Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı'nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir. Yine bu kapsamda, daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır, varsa cezalar yolcuya yansıtılır. Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin 'e veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı'ya yapılır. Tüketici/Katılımcı veya , geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde; ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar keyftur.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından sorumlu tutulamaz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kredi kartına yapılan iadelerde gecikmelerde sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.

TARİH VE FİYATLAR

1.750TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

GÜNÜBİRLİK DİYARBAKIR TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.