ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3 GECE 4 GÜN)

EN İYİ FİYAT
  • ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3 GECE 4 GÜN):
  • ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3 GECE 4 GÜN):
  • ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3 GECE 4 GÜN):
  • ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3 GECE 4 GÜN):
  • AMASYA
  • SAMSUN
  • TRABZON
  • BATUM
  • ORDU
  • RİZE

BÜYÜK KARADENİZ&BATUM TURU

KARADENİZ BÖLGESİ & BATUMU KEŞFEDİN!

4 GECE 5 GÜN

Ücretin %40 ını Turdan Önce Öde

Geri Kalanı Tura 1 Gün Kala Öde

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
VAN - ERCİŞ - AĞRI - ERZURUM - AMASYA- SAMSUN - ORDU 1 gün programını görmek için tıklayınız

AKŞAM 19.00 VANDAN HAREKET İLE AMASYA'YA GİDİYORUZ.

 Amasya da sabah kahvaltısından sonra Amasya şehir turu, Amasya kalesi ve Pontus krallarının mezarlığı olan kral kaya mezarlığı olacaktır. Ünlü coğrafyacı Strabon’un ve Selfi çeken şehzade heykelinde fotoğraf çekimleri yapıyoruz.
Kurtuluş savaşının mihenk taşı olan Samsun’da şehir turu yapıyoruz. Hemen akabinde Mustafa Kemal Atatürk’ü kurmaylarıyla birlikte 9. Ordu Müfettişi olarak İstanbul’dan Samsun‘a getiren Bandırma Vapurunu ziyaret ediyoruz. Aslına uygun olarak yeniden inşa edilerek Bandırma Vapuru Müzesine çevrilmiştir. Oradan çıkıp kısa bir yolculuktan sonra Samsun ve  Ardından  Ordu'ya geçiyoruz. Ordu da teleferik için misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Ardından konaklayacağımız otele geçiş yapıyoruz.
 Otel  :Ordu kubaIıc Otel  Konaklama: ORDU

2.

Gün
GİRESUN - TRABZON 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde Alacağımız açık büfe kahvaltımız ardından . Giresun gecyoruz giresun adasına geciyoru isteğe bağIı ve hava sartIarı göz önüne bağIanarak adaya gitmek isteyenIer tekne ücretini ödüyerek manzanın tadını cıkarıyoruz. “Trapezos” kelimesinden adı gelen Trabzon’u gezmek için Ayasofya (Camisine) geçiyoruz. 19.yy başlarında, tamamen Trabzon panoramalı Soğuksu sırtlarına yapılmış olan 4 katlı Atatürk Köşkü geziliyor. Trabzon’a özgü gümüş ve kuyum sanatının telkâri, hasır ve kazaziye örneklerini görebileceğimiz atölyelerini ziyaret ve alışveriş sonrası verilen serbest zamanı takiben Ülkemizde çay üretiminin yüzde doksanının bulunduğu Karadeniz Bölgemizde cay fabrikasına gidiyoruz. Öğle yemeği için meşhur Akçaabat köftesinin tadına bakıyoruz.   Ayasofya,  atatürk köşkü  etrafında yürüyüş ve aktiviteler için serbest zaman veriyoruz.   Trabzonda  meşhur Sürmene Bıçağı,  bezlerini ve Çay Fabrikasına ziyarat ediyoruz. Ardından konaklayacağımız otele geçiş yapıyoruz. Konaklama Trabzon


Konaklama: TRABZON

3.

Gün
UZUNGÖL - ÇAMLIHEMŞİN - AYDER YAYLASI 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız Açık Büfe Kahvaltımızın ardından Uzungöl Yolculuğumuza başlıyoruz. Uzun Gölü gezdikten sonra Rize Çamlıhemşin bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Ayder ‘de bulunan Gelin Tülü şelalesi Karadeniz’in olmazsa olmazı olan Çamlıhemşin’de Fırtına Deresi gezisi sonrası Karadeniz’in en hızlı debisine ait Fırtına Deresinde , Zipline ve Rafting yapmak üzere hazırlanıyoruz. Burada yaşanan heyecan dolu dakikalar ardından akşam yemeği eşliğinde horonun merkezi olan Rize yöresine ait oyunlar oynadıktan sonra odalarımıza geçiyoruz. Konaklama Ayder Yaylası..Konaklama: AYDER YAYLASI

4.

Gün
BATUM 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde Alacağımız açık büfe kahvaltımız ardından. Dileyen misafirlerimiz ile Eko Tur Programına çıkıyoruz.(Palovit Şelalesi – Zil Kale – Şen Yuva Köyü – Şimşir Ormanları) Eko tur gezimiz ardından Batum’a gitmek üzere yola çıkıyoruz.Çamlıhemşin yolu üzerinde bulunan Tar Deresi Kanyonu’da keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüşümüzü muhteşem Bulut Şelalesi’nin eşsiz manzarası ile taçlandırıyoruz. Karadenizin farklı ve eğlence şehri Batum’a geçiyoruz. Batum’da Avrupa Meydanı, Yunan mitolojisine ait bir çok heykeller, İzmir Saat kulesi, Dönme Dolap, Alfabe Kulesi gibi birçok yeri geziyoruz. Batum’a geçmeyenler için Borçka ilçesi sınırlarında yer alan ve doğal haliyle bozulmadan günümüze ulaşmış olan Karagöl’de vereceğimiz serbest zaman sonrasında gezimizi tamamlıyor ve programımızı sonlandırıyoruz ve dönüş yoluna geçiyoruz.

VAN

Sabah 07.00 - 08.00 Civarlarında Van'a Ulaşıyoruz. Bir başka Şehrivan turizm - Van Gezi  organizasyonunda görüşmek üzere görüşmek üzere hoşçakalınKonaklama: VAN
DAHİL OLANLAR:
Tur aracı ile ulaşım
3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
İlk gün alınacak kahvaltı
Sabah kahvaltıları (3)
Akşam yemekleri (3)
Milli park girişleri
Rehberlik hizmeti
Seyahat sigortası
Ulaşım esnasında soğuk içecekler, ara ikramlar


HARİÇ OLANLAR:
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Öğle yemekleri
Yemeklerde alınacak ekstra içecekler
Müze giriş ücretleri
Yurtdışı çıkış harcı
Fırtına Deresi'nde rafting ve zipline ücretleri
Özel harcamalar
Eko Tur ( Yayyla Turları )

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Gürcistan Batum geçiş şartları ve tur hakkında önemli notlar şu şekildedir;

Geçiş şartları değişkenlik gösterebilmektedir. Gürcistan Hükümeti'nin giriş prosedürlerini acentemiz yakından takip etmektedir. Ülkeye giriş şartlarında oluşabilecek her türlü değişiklik misafirlerimize bildirilecektir.

Batum'a geçişlerde yeni T.C. Kimlik Kartı (Çipli) zorunluluğu bulunmaktadır. Bebek dahil tüm katılımcıların kimliklerinde resim bulunma zorunluluğu vardır.

Sarp sınır kapısı geçiş kural ve prosedürleri değişkenlik gösterebilir. Acente görevlilerimiz gerekli durumlarda bilgilendirme yapacaklardır.

18 yaşından küçük katılımcıların Gürcistan’a geçişlerinde anne veya babasından birinin bile yanında olmaması durumunda noter onaylı muvafakatname belgesi gerekmektedir.

Sürekli olarak kullanılan ilaçlarınız var ise Gürcistan geçişi sırasında yanınıza raporunuzu almayı unutmayın.

Batum sınırında yapılacak olan alışverişlerin limit uygulamaları Gürcistan ve Türkiye gümrük kanunlarına göre belirlenmektedir. Acentemizin limit uygulamaları ile ilgili bir yaptırımı bulunmamaktır.

Batum alışverişlerinde kredi kartı ve TL geçerli olmaktadır. Gürcistan para birimi Lari’dir.

Tur Rehberi; hava ve yol koşulları ile vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.

Programımız her yaş grubundan misafirimiz için uygundur.

Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda minibüs, 17 - 25 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#18
LOKASYON:
Karadeniz (VAN ÇIKIŞLI çıkışlı)
YEMEK:
◦ 4 Sabah Kahvaltısı ◦ 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
VAN DEVLET TİTAROSU ÖNÜ ERCİŞ PATNOS AĞRI
BİTİŞ:
VAN DEVLET TİTAROSU ÖNÜ ERCİŞ PATNOS AĞRI
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

5.500TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.