ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3 GECE 4 GÜN)

EN İYİ FİYAT
 • ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3 GECE 4 GÜN): Karadeniz'in yazılı kaynaklarda geçen ilk adı
 • ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3 GECE 4 GÜN): Karadeniz'in yazılı kaynaklarda geçen ilk adı
 • ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3 GECE 4 GÜN): Karadeniz'in yazılı kaynaklarda geçen ilk adı
 • ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3 GECE 4 GÜN): Karadeniz'in yazılı kaynaklarda geçen ilk adı
 • ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3 GECE 4 GÜN): Karadeniz'in yazılı kaynaklarda geçen ilk adı
 • ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3 GECE 4 GÜN): Karadeniz'in yazılı kaynaklarda geçen ilk adı
 • ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3 GECE 4 GÜN): Karadeniz'in yazılı kaynaklarda geçen ilk adı
 • AMASYA
 • SAMSUN
 • TRABZON
 • BATUM
 • ORDU
 • RİZE
Karadeniz'in yazılı kaynaklarda geçen ilk adı "Ahşena" olmakla birlikte sonradan Yunanlarca "Pelagos o Pontikon", "Pontus Euxinus" veya Yunan mitolojisinde Gaia’nın oğlu, Nereus’un babası olan deniz tanrısı Pontus'un adıyla anılmıştı

BÜYÜK KARADENİZ & BATUM TURU


AMASYA - SAMSUN - ORDU - GİRESUN - TRABZON - RİZE - BATUM 


3 GECE 4 GÜN


Ücretin %40'ını Turdan Önce, Geri Kalanı Tura 1 Gün Kala Ödeyin.


     2024 TUR TAKVİMİ    


10 – 14 NİSAN 
24 – 28 NİSAN 
 08 – 12 MAYIS 
22 – 26 MAYIS 
05 – 09 HAZİRAN  
15 – 19 HAZİRAN  
03 – 07 TEMMUZ 
 11 – 15 TEMMUZ 
24 – 28 TEMMUZ 
07 – 11 AĞUSTOS 
21 – 25 AĞUSTOS 
04 – 08 EYLÜL 
18 – 22 EYLÜL 
02 – 06 EKİM 
16 – 20 EKİM 
30 EKİM – 03 KASIM 




TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
VAN - ERCİŞ - AĞRI - ERZURUM - AMASYA- SAMSUN - ORDU 1 gün programını görmek için tıklayınız

Akşam saat 20:00 Van Devlet Tiyatrosu önünde grupla buluşup .Gece yolculuğumuza başlıyoruz. Rehberin program hakkında detaylı bilgi verdikten sonra eğlenceli müzikler eşliğinde Amasya'ya doğru  yolculuğumuz devam edecektir. ( Amasya varışımız sabah saat 07:00 ) 

 Amasya da sabah kahvaltısından sonra Amasya şehir turu, Amasya kalesi ve Pontus krallarının mezarlığı olan kral kaya mezarlığı olacaktır. Ünlü coğrafyacı Strabon’un ve Selfi çeken şehzade heykelinde fotoğraf çekimleri yapıyoruz.
Kurtuluş savaşının mihenk taşı olan Samsun’da şehir turu yapıyoruz. Hemen akabinde Mustafa Kemal Atatürk’ü kurmaylarıyla birlikte 9. Ordu Müfettişi olarak İstanbul’dan Samsun‘a getiren Bandırma Vapurunu ziyaret ediyoruz. Aslına uygun olarak yeniden inşa edilerek Bandırma Vapuru Müzesine çevrilmiştir. Oradan çıkıp kısa bir yolculuktan sonra Samsun ve Samsun gezimiz ardından  Ordu'ya geçiyoruz. Ordu da teleferik için misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Ardından konaklayacağımız otele geçiş yapıyoruz.
 Otel  :Ordu kubaIıc Otel  


GEZİ NOKTALARI

-🔰 AMASYA

Amasya Şahzedeler Anıtı - Amasya Yalıboyu Evleri - 2. Beyazıt Külliyesi - Darül Şifa - Şerafettin Sabuncu Müzesi - Kaya Mezarlıkları ( panoramik )

🔰 SAMSUN

Samsun Amazon Köyü - Samsun Bandırma Gemisi - Samsun Gazi Mahallesi - - Samsun Onur Anıt

🔰 ORDU

Ordu - Ordu Boztepe -



Konaklama: ORDU

2.

Gün
GİRESUN - TRABZON 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde Alacağımız açık büfe kahvaltımız ardından . Giresun gecyoruz giresun adasına geciyoru isteğe bağIı ve hava sartIarı göz önüne bağIanarak adaya gitmek isteyenIer tekne ücretini ödüyerek manzanın tadını cıkarıyoruz Eğlenceli tekne turu sonrası . “Trapezos” kelimesinden adı gelen Trabzon’u gezmek için Ayasofya (Camisine) geçiyoruz rehber eşliğnde. Ayasofya gezimiz ardından öğle yemeği için meşhur Akçaabat köftesinin tadına bakıyoruz. Daha sonra  19.yy başlarında, tamamen Trabzon panoramalı Soğuksu sırtlarına yapılmış olan 4 katlı Atatürk Köşkü geziliyor. Trabzon’a özgü gümüş ve kuyum sanatının telkâri, hasır ve kazaziye örneklerini görebileceğimiz atölyelerini ziyaret ve alışveriş sonrası verilen serbest zamanı takiben Ülkemizde çay üretiminin yüzde doksanının bulunduğu Karadeniz Bölgemizde cay fabrikasına gidiyoruz.  Ardından konaklayacağımız otele geçiş yapıyoruz. Konaklama Trabzon

GEZİ NOKTAALRI 
🔰 GİRESUN
Giresun Adası – Tirebolu Kalesi

🔰 SAMSUN
Samsun Amazon Köyü - Samsun Bandırma Gemisi - Samsun Gazi Mahallesi - - Samsun Onur Anıtı.

🔰 TRABZON;
- Ayasofya Müzesi  - Çay Fabrikası & Çay Bahçes


Konaklama: TRABZON

3.

Gün
UZUNGÖL - ÇAMLIHEMŞİN - AYDER YAYLASI 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız Açık Büfe Kahvaltımızın ardından Uzungöl Yolculuğumuza başlıyoruz. Uzun Gölü gezdikten sonra Rize Çamlıhemşin bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Ayder ‘de bulunan Gelin Tülü şelalesi Karadeniz’in olmazsa olmazı olan Çamlıhemşin’de Fırtına Deresi gezisi sonrası Karadeniz’in en hızlı debisine ait Fırtına Deresinde , Zipline ve Rafting yapmak üzere hazırlanıyoruz. Burada yaşanan heyecan dolu dakikalar ardından akşam yemeği eşliğinde horonun merkezi olan Rize yöresine ait oyunlar oynadıktan sonra odalarımıza geçiyoruz. Konaklama Ayder Yaylası..

GEZİ NOKTAALRI

🔰 TRABZON;

Uzungöl 

🔰 RİZE ;

Fırtına Deresi ve Köprüleri - Yöresel Eşya Mağazası -Ayder Yaylası - Gelin Tülü Şelalesi - Çamlıhemşin - Eko Tur ( Polavit Şelalesi , Şenyuva ,Zil Kalesi , Şimşir Ormanla



Konaklama: AYDER YAYLASI

4.

Gün
BATUM 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde Alacağımız açık büfe kahvaltımız ardından. Dileyen misafirlerimiz ile Eko Tur Programına çıkıyoruz.(Palovit Şelalesi – Zil Kale – Şen Yuva Köyü – Şimşir Ormanları) Eko tur gezimiz ardından Batum’a gitmek üzere yola çıkıyoruz.Çamlıhemşin yolu üzerinde bulunan Tar Deresi Kanyonu’da keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüşümüzü muhteşem Bulut Şelalesi’nin eşsiz manzarası ile taçlandırıyoruz. Karadenizin farklı ve eğlence şehri Batum’a geçiyoruz. Batum’da Avrupa Meydanı, Yunan mitolojisine ait bir çok heykeller, İzmir Saat kulesi, Dönme Dolap, Alfabe Kulesi gibi birçok yeri geziyoruz.  Serbest zaman sonrasında gezimizi tamamlıyor ve programımızı sonlandırıyoruz ve dönüş yoluna geçiyoruz. Van'a doğru yolculuğumuz başlıyor.

GEZİ NOKTALARI

🔰BATUM

Batum Pıazza Meydanı – Batum Ters Ev ( panoramik ) – Orta Cami – Altın Post Heykeli – Poseidon Meydanı – Parlemento Binası – Batum Sahil Bandı – Ali & Nino Heykeli – Batum Alfabe Kulesi – Batum Kilisesi—



VAN

Sabah 05.00 - 07.00 Civarlarında Van'a Ulaşıyoruz. Bir başka Şehrivan turizm - Van Gezi  organizasyonunda görüşmek üzere görüşmek üzere hoşçakalın



Konaklama: VAN
DAHİL OLANLAR:
Tur aracı ile ulaşım
3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
İlk gün alınacak kahvaltı
Sabah kahvaltıları (3)
Akşam yemekleri (3)
Milli park girişleri
Rehberlik hizmeti
Seyahat sigortası
Ulaşım esnasında soğuk içecekler, ara ikramlar


HARİÇ OLANLAR:
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Öğle yemekleri
Yemeklerde alınacak ekstra içecekler
Müze giriş ücretleri
Yurtdışı çıkış harcı
Fırtına Deresi'nde rafting ve zipline ücretleri
Özel harcamalar
Eko Tur ( Yayyla Turları )

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın



EK BİLGİLER
* Gezimiz minimum 15 kişi katılım şartıyla düzenlenmektedir.

* Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
* Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.
* Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
*Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
*Şehrivan Tur, programda belirtilen otelleri standartları bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirebilir.
* Şehrivan Tur yeterli katılım sağlanamadığı takdirde turu iptal eder. Böyle bir durumda Şehrivan Tur misafirlerine 5 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür.
* Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
* Programa dâhil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çanta ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Şehrivan Turizm sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
* Fiyatlarımızda tur programında belirtilen detaylar ve vergiler dâhildir. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu,sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
* Otobüslü turlarda 0-2 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
* Bölgenin iklim koşullarını göz önüne alarak malzeme getiriniz. Gezi süresince yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez











AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#18
LOKASYON:
Karadeniz (VAN ÇIKIŞLI çıkışlı)
YEMEK:
◦ 4 Sabah Kahvaltısı ◦ 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
VAN DEVLET TİTAROSU ÖNÜ
ERCİŞ
PATNOS
AĞRI
BİTİŞ:
VAN DEVLET TİTAROSU ÖNÜ
ERCİŞ
PATNOS
AĞRI
İPTAL POLİTİKASI:
Tüketici/Katılımcı, fesih talebini ’e veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi konaklamalı turlarda 15 gün, günübirlik turlarda 7 gün , yurt dışı turlarda 30 gün kalaya kadar feshedebilir. Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı'nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir. Yine bu kapsamda, daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır, varsa cezalar yolcuya yansıtılır. Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin 'e veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı'ya yapılır. Tüketici/Katılımcı veya , geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde; ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar keyftur.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından sorumlu tutulamaz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kredi kartına yapılan iadelerde gecikmelerde sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.

TARİH VE FİYATLAR

8.750TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ORTA VE DOĞU KARADENİZ TURU (3... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.