GÜNÜBİRLİK VAN GÖLÜ VE ÇEVRESİ TURU

EN İYİ FİYAT
 • GÜNÜBİRLİK VAN GÖLÜ VE ÇEVRESİ TURU: DOGUNUN İNCİSİ VAN
 • GÜNÜBİRLİK VAN GÖLÜ VE ÇEVRESİ TURU: DOGUNUN İNCİSİ VAN
 • GÜNÜBİRLİK VAN GÖLÜ VE ÇEVRESİ TURU: DOGUNUN İNCİSİ VAN
 • GÜNÜBİRLİK VAN GÖLÜ VE ÇEVRESİ TURU: DOGUNUN İNCİSİ VAN
 • GÜNÜBİRLİK VAN GÖLÜ VE ÇEVRESİ TURU: DOGUNUN İNCİSİ VAN
 • GÜNÜBİRLİK VAN GÖLÜ VE ÇEVRESİ TURU: DOGUNUN İNCİSİ VAN
 • AKDAMAR ADASI
 • NEMRUT KRATER GÖLÜ
 • ESKİ AHLAT ŞEHRİ
 • ADİLCEVAZ
 • HALİME HATUN KÜMBETİ
 • TATVAN
DOGUNUN İNCİSİ VAN

                         2023 TUR TARİHİ TAKVİMİ

                                                             ▶️25 KASIM CUMARTESİ

Merhaba değerli misafirimiz ;
Sabah  07:30 ' da Van Devlet Tiyatrosunun önünden aracımıza biniyoruz  sabah kahvaltısı olarak sandvic ve meyve suyu ikramımız   ile ilk olarak Van Göl'ünün ortasında  bulunan Akdamar Adasına doğru   Ermeni Kilisesi olan , kral Gagik tarafından yapılan Akdamar Kilisesine doğru hareket ediyoruz.  
Nemrut Gölü, Dünyanın ikinci , Türkiye'nin en büyük krater gölü olup, adını M.Ö. 2100 'de yaşamış Babil Hükümdarı Nemrut'tan almıştır. Nemrut Gölü Van Gölü havzasının batısında  Bitlis ilinin Tatvan , Ahlat ve Güroymak ,ilçeleri arasında yer almaktadır. Gezimizin ardından  öğle yemeği için tatvan'da bulunan güzel restorantlardan meşhur Van balığı olan İnci kefalini deniyoruz. yemeğin ardından Ahlat'a doğru hareket ediyoruz. Ahlat' da  SelcukIu mezarlığı ilk islam mezarlıgını ziyaret ediyoruz.  ziyaretin ardından Adil cevazda  Van Gölünün eşsiz manzarası çay eşliğinde  yudumluyoruz. Günübirlik gezimizin ardından Van'a doğru dönüş yapıyoruz. 3 bucuk saatlik yolculukdan sonra Van'a varışımız gercekleştiriyoruz. Bir sonraki Şehrivan Turizm  tur organizasyonunda görüşmek üzere.  

Alan : 12,36 m2

Uzunluk :   4.9 KM

DAHİL OLANLAR:
• ARAÇ İÇİ SANDWİCH İKRAMI • TEKNE ÜCRETİ • LİSANSLI REHBERLİK • SEYAHAT SİGORTASI • NEMRUT DAĞI EKSTRA TRANSFERİ • ŞEHRİVAN TURİZM REFAKATİ


HARİÇ OLANLAR:
• AKDAMAR ADASI GİRİŞ ÜCRETİ • ÖĞLE YEMEĞİ

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

07.30’da Van Kültür Sarayı Önünde siz değerli misafirlerimiz ile buluşarak Gevaş ilçemize doğru hareket ediyoruz. Van gezimize başlıyoruz. Van'ın Gevaş ilçesine ulaşıyoruz. Gevaş' ta bizi bekleyen teknemize binip yaklaşık 30 dakikalık yolculukla Akdamar Adası’na varıyoruz.10. yüzyılda Kral Gagik adına yapılan bir dönem ermeni vatandaşlarımızın en üst düzey ruhani liderlik makamı olan kiliseyi gezmeye başlıyoruz. Akdamar Kilisesinde rehberimizin aktaracağı kilise üzerinde bulunan kabartmaların anlamlarını dinledikten sonra badem ağaçlarının içerisinde kısa bir kahve molası veriyoruz. Öğle yemeğimizde Van’ın meşhur İnci Kefalini tatmayı ihmal etmeyin. Ardından tatvan'a doğru haraket ediyoruz  Nemrut Gölü, dünyanın ikinci, Türkiye'nin en büyük krater gölü olup, adını MÖ 2100'de yaşamış Babil Hükümdarı Nemrut'tan almıştır.

Nemrut Gölü, Van Gölü havzasının batısında, Bitlis ilinin Tatvan, Ahlat ve Güroymak ilçeleri arasında yer almaktadır. eşsiz manzarının tadını çıkarıp tekrar dan yoIa koyuIuyoruz.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#33
LOKASYON:
Van
YEMEK:
1 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
VAN DEVLET TİYATROSU ÖNÜ EDREMİT GEVAŞ
BİTİŞ:
VAN DEVLET TİYATROSU ÖNÜ ERCİŞ TUŞBA VAN
İPTAL POLİTİKASI:
Gezimiz minimum 15 kişi katılım şartıyla düzenlenmektedir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
Şehrivan Tur, rezervasyon esnasında kesinlikle Araçlarda Koltuk Numarası sözü ve garantisi vermez.
Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Şehrivan Tur, programda belirtilen otelleri standartları bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirebilir.
Şehrivan Tur yeterli katılım sağlanamadığı takdirde turu iptal eder. Böyle bir durumda Şehrivan Tur misafirlerine 5 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür.
Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dâhil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çanta ve valizleri kendi
sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Şehrivan Turizm sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
Fiyatlarımızda tur programında belirtilen detaylar ve vergiler dâhildir. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu,
sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Otobüslü turlarda 0-2 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Bölgenin iklim koşullarını göz önüne alarak malzeme getiriniz. Gezi süresince yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %20 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor.
3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 1-2 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir.

TARİH VE FİYATLAR

650TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

GÜNÜBİRLİK VAN GÖLÜ VE ÇEVRESİ... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.