EN İYİ FİYAT
  • GÜNÜBİRLİK MARDİN TURU: TAŞIN DİLE GELDİGİ YER; MARDİN
  • GÜNÜBİRLİK MARDİN TURU: TAŞIN DİLE GELDİGİ YER; MARDİN
  • GÜNÜBİRLİK MARDİN TURU: TAŞIN DİLE GELDİGİ YER; MARDİN
  • GÜNÜBİRLİK MARDİN TURU: TAŞIN DİLE GELDİGİ YER; MARDİN
  • KASİMİYE MEDRESESİ
  • MARDİN ABBARALARI
  • MARDİN ULU CAMİ
  • MİDYAT SILA KONAGI
  • ERMENİ KİLİSESİ
  • DARA ANTİK KENT
TAŞIN DİLE GELDİGİ YER; MARDİN

GÜNÜBİRLİK MARDİN TURU

Ücretin %40'ını Turdan Önce, Geri Kalanı Tura 1 Gün Kala Ödeyin.


TUR TAKVİMİ 2024

03 MART PAZAR09 MART CUMARTESİ11 NİSAN PERŞEMBE14 NİSAN PAZAR20 NİSAN CUMARTESİ
23 NİSAN SALI28 NİSAN PAZAR01 MAYIS ÇARŞAMBA04 MAYIS CUMARTESİ12 MAYIS PAZAR
18 MAYIS CUMARTESİ26 MAYIS PAZAR01 HAZİRAN CUMARTESİ09 HAZİRAN PAZAR18 HAZİRAN SALI
23 HAZİRAN PAZAR29 HAZİRAN CUMARTESİ08 EYLÜL PAZAR14 EYLÜL CUMARTESİ22 EYLÜL PAZAR
28 EYLÜL CUMARTESİ06 EKİM PAZAR12 EKİM CUMARTESİ20 EKİM PAZAR26 EKİM CUMARTESİ


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
VAN-GEVAŞ-TATVAN-BİTLİS-MARDİN 1 gün programını görmek için tıklayınız

Turumuz GECE SAAT 23.00 'DA bulusma noktamız olan Van Devlet tiyatrosunun önünde siz degerli misafirlerimizle bulusuyoruz. Gece yolculuğumuz ardından Sabah saatlerinde Mardin'e ulaşıyoruz.Mardin alacağımız serpme kahvaltı sonrası  gezimize  Otantik yapısıyla bizi karşılayan şehirde uzunca bir dönem dünyadaki tüm Süryanilerin merkezi sayılan Deyrülzafaran Manastırı gezimize başlıyoruz. Burada Kilise, Tıp Okulu, Sin Tapınağı, Vaftizhane, Mezar bölümlerini görerek tekrar Mardin merkeze dönüyoruz. Kasımiye Medresesi ziyaretimiz esnasında göreceğimiz Mezopotamya Ovasının görüntüsü sizleri büyüleyecek. Devamında şehir merkezine ulaşarak rehberimiz eşliğinde Mardin Sokakları, Kırklar kilisesi, Abbaralar, Eski PTT binası, Ulu camii, Şehidiye camii gibi taş işçiliğinin daha birçok ustalık eserini görebileceğimiz yürüyüşümüzü gerçekleştirirken kendinizi başka bir dünyada bulacaksınız. Daha sonra Dara antik kenti ve beyaz suda alacağımız öğlen yemeği ardından Süryani cemaatinin en önemli yerleşmelerinden Midyat’ta kısa bir gezinti yapıyoruz. Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği telkari sanatının en iyi örneklerinden alabilirsiniz. Sizlerin Sıla Dizisi ile tanıdığınız Midyat evlerinin en güzel örneklerinin bulunduğu Midyat’ta verilen serbest zaman ardından hareketle aksam 18:00   programımız sonlanıyor Vana dönüş yapılıyor

GEZİ NOKTALARIMIZ

▶️ MARDİN;

Eski Mardin, Mardin Kasimiye Medresesi, Mardin Kırklar Kilisesi, Mardin Abbaraları, Ermeni Kilisesi, Mardin Ulu Camii, Mardin Tarihi Sokakları , Mardin , Mardin Dara Antik Kenti

▶️ MİDYAT;

Beyaz Su, Midyat Sıla Konağı, Midyat Evleri, Midyat Telkari Gümüşçüler Çarşısı, Midyat Sokakları Ve Midyat MağralarKonaklama: OTOBÜS GECE YOLCULUĞU
DAHİL OLANLAR:
• ULAŞIM • LİSANSLI REHBERLİK • SEYAHAT SİGORTASI • KAHVALTI • ARAÇ İÇİ İKRAMLAR • ŞEHRİVAN TURİZM REFAKAT

HARİÇ OLANLAR:
• MÜZE GİRİŞLERİ • ÖĞLE YEMEĞİ

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

* Gezimiz minimum 15 kişi katılım şartıyla düzenlenmektedir.

* Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.

* Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

* Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

*Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*Şehrivan Tur, programda belirtilen otelleri standartları bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirebilir.

* Şehrivan Tur yeterli katılım sağlanamadığı takdirde turu iptal eder. Böyle bir durumda Şehrivan Tur misafirlerine 5 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür.

* Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

* Programa dâhil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çanta ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Şehrivan Turizm sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

* Fiyatlarımızda tur programında belirtilen detaylar ve vergiler dâhildir. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu,sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

* Otobüslü turlarda 0-2 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

* Bölgenin iklim koşullarını göz önüne alarak malzeme getiriniz. Gezi süresince yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemezAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#25
LOKASYON:
Mardin (Van çıkışlı)
YEMEK:
1 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
VAN DEVLET TİYATROSU ÖNÜ
TATVAN
BİTLİS
BİTİŞ:
BİTLİS
TATVAN
VAN DEVLET TİYATROSU ÖNÜ
İPTAL POLİTİKASI:
Tüketici/Katılımcı, fesih talebini ’e veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi konaklamalı turlarda 15 gün, günübirlik turlarda 7 gün , yurt dışı turlarda 30 gün kalaya kadar feshedebilir. Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı'nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir. Yine bu kapsamda, daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır, varsa cezalar yolcuya yansıtılır. Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin 'e veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı'ya yapılır. Tüketici/Katılımcı veya , geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde; ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar keyftur.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından sorumlu tutulamaz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kredi kartına yapılan iadelerde gecikmelerde sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.

TARİH VE FİYATLAR

2.000TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

GÜNÜBİRLİK MARDİN TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.