EN İYİ FİYAT
 • GÜNÜBİRLİK DOĞUBAYAZIT TURU: Zamanın en modern ve ileri anlayışı ile yapılmış olup, genel hatlarıyla Türk kültürünün özelliklerini taşır.
 • GÜNÜBİRLİK DOĞUBAYAZIT TURU: Zamanın en modern ve ileri anlayışı ile yapılmış olup, genel hatlarıyla Türk kültürünün özelliklerini taşır.
 • GÜNÜBİRLİK DOĞUBAYAZIT TURU: Zamanın en modern ve ileri anlayışı ile yapılmış olup, genel hatlarıyla Türk kültürünün özelliklerini taşır.
 • İSHAK PAŞA SARAYI
 • KEDİ VİLLASI
 • AĞRI DAĞI SEYRİ
 • MURADİYE ŞELALESİ
 • AHMEDİ HANİ TÜRBESİ
 • DOĞUBAYAZIT KAPALI ÇARŞI
Zamanın en modern ve ileri anlayışı ile yapılmış olup, genel hatlarıyla Türk kültürünün özelliklerini taşır.

TUR PROGRAMI

8.00’da Van Kültür Sarayı Önünden Hareket ile bir gözü deniz mavisi bir gözü kehribar sarısı gözleri ile efsanelere konu olmuş bembeyaz tüyleri ile adeta bir kartopunu anımsatan Van kedilerini görmek üzere Van Kedi evini ziyaret ediyoruz. Yavru kedileri ellerimiz ile besleme imkanına da sahip olacağımız VAN KEDİ EVİ gezimiz ardın. Turumuza Eğlenceli müzikler ve yer yer rehberimizin anlatımlarıyla yan yana şelalelerden oluşan, lokman hekim’in ölümsüzlük reçetesini bu suya düşürdüğüne inanılan MURADİYE ŞELALESİ yolculuğuyla devam ediyoruz. sallanan köprüsünün ayrı bir güzellik kattığı, yan yana şelalelerin oluşturduğu görsel şölen manzarasında çay ve kahvelerimizi yudumluyoruz. Muradiye şelalesinde yorgunluk kahvelerimiz ardından. AĞRI DAĞI SEYİR PLATFORMU’na Doğru Yolculuğumuza devam ediyoruz. Tarihin unutulmaz savaşlarından birine sahne olan çaldıran ilçesinden geçerken rehberimizden Çaldıran Savaşının bir başka yüzü olan Firuze Hatun Hikayesini Rehberimizden Dinliyoruz. Dünya Tarihinin 2. Başlangıcı olduğuna inanılan ve Nuh’un gemisinin durak noktası olduğuna inanılan, ihtişamıyla, takke buzulları, 12 ay erimeyen karı ile oluşturduğu güzelliği, tarihi ve dini önemiyle Tüm dünyanın dikkatini üzerinde toplayan ağrı dağını fotoğrafladıktan sonra son dönemin en ihtişamlı saray külliyelerinden olan hikayelerinin kabartmaları, süslemeleri ve taşlarıyla bizlere aktaran, kartal yuvası İshakpaşa sarayını rehberimiz eşliğinde geziyoruz. 17.Yy.’da yapılmasına karşın dünyanın ilk kalorifer ısıtma sistemine sahip olan, her noktası ayrı bir gizem ayrı bir güzelliğe sahip İSHAKPAŞA SARAYI gezimizi de tamamladıktan sonra İran'dan gelen ürünlerin satıldığı, Doğubayazıt ticaretinin kalbi Doğubayazıt Kapalı Çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Teknolojiden giyime kadar her türlü ürünü en ucuza bulabileceğiniz çarşı  gezimizin ardından Van'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Van'a varışımızın ardından siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz. Bir sonraki ŞEHRİVAN TURİZM organizasyonu ve turunda GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE


GEZİLECEK YERLER

 • Van
  • Van Kedi Villası
 • MURADİYE
  • Muradiye Şelalesi
 • DOĞUBEYAZIT
  • Ağrı Dağı Seyri
  • İshakpaşa Sarayı
  • Ahmedi Hani Türbesi
  • Doğubeyazıt Kapalı Çarşısı

DAHİL OLANLAR:
- ULAŞIM
-ARAÇ İÇİ SABAH KAHVALTISI
- VAN KEDİ, VİLLASI GİRİŞ ÜCRETİ
- LİSANSLI REHBERLİK HİZMETİ

HARİÇ OLANLAR:
MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ
ÖĞLEN YEMEĞİ

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#27
LOKASYON:
AĞRI
YEMEK:
1 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
VAN DEVLET TİYATROSU
KAMPÜS
MURADİYE
BİTİŞ:
VAN DEVLET TİYATROSU
KAMPÜS
MURADİYE
İPTAL POLİTİKASI:
Gezimiz minimum 15 kişi katılım şartıyla düzenlenmektedir.
Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
Şehrivan Tur, rezervasyon esnasında kesinlikle Araçlarda Koltuk Numarası sözü ve garantisi vermez.
Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Şehrivan Tur, programda belirtilen otelleri standartları bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirebilir.
Şehrivan Tur yeterli katılım sağlanamadığı takdirde turu iptal eder. Böyle bir durumda Şehrivan Tur misafirlerine 5 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür.
Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dâhil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çanta ve valizleri kendi
sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Şehrivan Turizm sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
Fiyatlarımızda tur programında belirtilen detaylar ve vergiler dâhildir. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu,
sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Otobüslü turlarda 0-2 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Bölgenin iklim koşullarını göz önüne alarak malzeme getiriniz. Gezi süresince yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %20 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor.
3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 1-2 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir.

TARİH VE FİYATLAR

850TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

GÜNÜBİRLİK DOĞUBAYAZIT TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.