ÖĞRECİLERE ÖZEL GÜNÜBİRLİK VAN TURU

  • ÖĞRECİLERE ÖZEL GÜNÜBİRLİK VAN TURU:
  • ÖĞRECİLERE ÖZEL GÜNÜBİRLİK VAN TURU:
  • ÖĞRECİLERE ÖZEL GÜNÜBİRLİK VAN TURU:
  • ÖĞRECİLERE ÖZEL GÜNÜBİRLİK VAN TURU:
  • AKDAMAR ADASI
  • VAN KALESİ
  • VAN KEDİ VİLLASI
  • ESKİ VAN EVLERİ
  • VAN MÜZESİ
  • VAN TELKARİ GÜMÜŞCÜ

DOĞU'NUN PARİS'İ VAN.... 


Sabah 08:00 'da   Van devIet tiyatrosunun önünden bizIeri bekIeyen aracımıza biniyoruz. İIk oIarak Van kedi viIIasına gidiyoruz. keyfi oIarak kediIeri besIeyip seviyoruz.   sonra  Van KaIesi ve gümüşcüIere uğruyoruz.  ardından tekrar aracımıza binip Van'ın eşsiz van göIü manzarasını ve Akdamar adasını görmek için adaya doğru hareket ediyoruz. Ada ya gitmek için önce den hazırIanmıs tekneIere biniyoruz. Teknede güzeI bir müzik eşIiğinde kahvaItı oIarak meyve suyu,kek ve sandvıc dağıtımı yap

yoruz. ve van göIünün  manzarasının keyfını cıkarıyoruz.Yarım saatIik tekne turumuzdan sonra adaya uIasıyoruz. İIk oIarak biIet aImak için sıra oIuşturuyoruz zamandan kaybetmemek için herkes biIetIerini aIdıktan sonra bizi karsıIayan badem ve kapIumbağaIarı görüyoruz. küçük bir fotoğraf serüveni yapıyoruz. ve yoIumuza devam edıyoruz. Akdamar kiIisesine geIiyoruz. Rehberimizin yapacagı anIatımı merakIa bekIiyoruz.Herkes topIandıktan sonra  rehberimiz anIatıma basIıyor. Adanın ve kiIisenin   hazin hikayesi bizIeri derinden etkiIiyor. Aşkından Adaya yüzerek varmaya caIışan bir coban ve her gün aynı yerde bekIeyen  bas pisikopusun kızı Ahtamara,  ve durumIardan haberdar oIan bas pisikopos iIişkiIerine karsı cıkmak için Ahtamara ve cobanın görüşmek için yaptıkIarı haberIesme kaynağı  feneri eIe gecırıp  Adanın bir uucundan diğer ucuna giderek coban van göIünde  hayatını  kaybeder. Buna dayanamayan Ahtamara  kendini göIün derinikerine bırakır. ve böyIece içimiz biraz buruk.. gerçek hikayesine geIirsek Van'ın Gevaş ilçesi sınırları içerisinde yer alan adada Ermeniler´den kalma bir kilise bulunur. Yüzölçümü yaklaşık 163.753 metrekare olan adanın toplam kıyı uzunluğu 3 kilometreyi bulmaktadır. En yüksek noktası deniz seviyesinden 1912 metre yüksekte bulunan adanın batı uçlarında yüksekliği 80 metreye ulaşan dik kayalıklar vardır. Yaptımız geziden sonra  topIu fotoğraf cekindik. ve 20 dakıkaIık bir moIa sürecimiz oIdu. MoIanın ardından sonra tekrar dönüş yoIuna  koyuIduk.  Sabah bizi aynı yerden aIan aracımız bizi tekrar van devIet tiyatrosunun önünde bıraktı. bu  güzeI gezi için katıIım sağIıyacak ve sağIamıs herkes tesekkur ederiz....

DAHİL OLANLAR:
SABAH KAHVALTISI
SEYAHAT SİGORTASI
ARAC
TEKNE TRANSFER ÜCRETİ
KEDİ VİLLASI GİRİŞ ÜCRETİHARİÇ OLANLAR:
ÖĞLE YEMEĞİ
AKDAMAR GİRİŞ ÜCRETİ

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Öğrenci ve Okul Turları Tur organizasyonları için (Okul Gezileri gezi tarihleri, öğrenci gezileri gezi tarihlerinizi belirleyip) bizimle  5492118989  numaralı telefonlardan iletişime geçmeniz yeterli... Öğrenci gezileri ve okul turları ile ilgili  ŞEHRİVAN TURİZM'E  danışmadan karar vermeyin. Öğrenci gezilerinde (okul turları) yıllardır çok farklı gezi güzergahlarına turlar düzenleyen SEHRİVAN TURİZM seçkin hizmet kelitesinden faydalanın... Öğrenci gezilerinde farkı SEHRİVAN TURİZM le yakalayın... Okul Gezileri ve Öğrenci Turları SEHRİVAN TURİZM ile amacına ulaşmaktadır.

Okul gezilerimizde uzun yıllar bu sektörün içinde çalışanlardan oluşan ekibimizle birlikte beklentileri çok iyi bilmekteyiz. Okulların müfredatlarını takip etmekte ve öğrencilerimize öğretmenlerimiz eşliğinde derslerinde konu olan bölgeleri yerinde göstermekteyiz.

Okul gezilerimizi öğretmenlerimizin istediği tarihlerde istenilen bölgelere düzenlemekteyiz.SEHRİVAN TURİM  olarak, profesyonel yaklaşımımızla konusunda uzman rehberlerimizle birlikte öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlamayı amaç edinmekteyiz. İstanbul içi ve İstanbul dışında birçok okul ile çalışan SEHRİVAN TURİZM  öğrencilere yönelik tur ve gezi programlarını kaliteden ödün vermeden güven içinde gerçekleştirmeyi temel amaç saymakta. Öğrenci turlarımız için bizlerle iletişime geçip randevu vermeniz yeterlidir.

 Vermiş olduğunuz randevu tarihinde okul turları ile ilgilenen profesyonel operasyon departmanımız Okul Müdürlerimizle, gezi kolu (kulübü) öğretmenlerimizle yüz yüze görüşmeler gerçekleştirmekte ve sonrasında talep edilen destinasyonlara yönelik programlarımızı sizlerle paylaşmakta.

AnasayfaAnasayfa Okul Gezileri

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#58
LOKASYON:
Van
YEMEK:
1 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
VAN DEVLET TİYATROSU
BİTİŞ:
VAN DEVLET TİYATROSU
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ÖĞRECİLERE ÖZEL GÜNÜBİRLİK VAN... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.