ÖĞRECİLERE ÖZEL 1 GECE 2 GÜN ANITKABİR TURU

EN İYİ FİYAT
 • ÖĞRECİLERE ÖZEL 1 GECE 2 GÜN  ANITKABİR TURU:
 • ÖĞRECİLERE ÖZEL 1 GECE 2 GÜN  ANITKABİR TURU:
 • ÖĞRECİLERE ÖZEL 1 GECE 2 GÜN  ANITKABİR TURU:
 • ÖĞRECİLERE ÖZEL 1 GECE 2 GÜN  ANITKABİR TURU:
 • ÖĞRECİLERE ÖZEL 1 GECE 2 GÜN  ANITKABİR TURU:
 • ÖĞRECİLERE ÖZEL 1 GECE 2 GÜN  ANITKABİR TURU:
 • Anıtkabir -
 • T.B.M.M Müzesi
 • - Etnografya Müzesi
 • – İlk Meclis Binası


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ANKARA 1. gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirlerimiz; ŞEHRİVAN TURİZM otobüsleri ve otobüs ikramları eşliğinde, sabahın erken saatlerinde Ankara'ya varıyoruz. Burada verilen serbest kahvaltı (Ekstra) sonrası yolumuza devam ederek, Ankara’nın en eski yerleşim yerlerinden olan Ulus’ta İlk Millet Meclisi Bina’sını ve Yeni Meclis Bina’sını ziyaret edip toplu halde fotoğraf çekilmesinin ardından T.B.M.M müzesini görerek Ankara Kalesine doğru yol alıyoruz. Kalenin hemen altında bulunan Ankara Anadolu Medeniyetleri Müzesini geziyoruz. Gezimizin ardından Etnografya Müze’sine varış. Müzede, ulu Önderin Sarayburnu’ndan Yavuz Zırhlısıyla İzmit’e oradan da özel bir trenle Ankara’ya gelen na’şının 21 Kasım 1938’ de konulduğu yer olan katafalkı görerek, Anadolu’da sosyal yaşam örneklerinin görüldüğü müzemizi ziyaret sonrasında öğle yemeğimizi almak üzere; restoranımıza geçiyoruz. Öğle yemeğimizi yedikten sonra otobüsümüze binerek panoramik şehir turunu tamamlayıp, Anıtkabir’e hareket ediyoruz. Ulu Önder Atatürk’ün Yurtta Sulh Cihanda Sulh özdeyişinden esinlenerek Dünya’nın çeşitli ülkelerinden ve Anadolu’nun değişik bölgelerinden getirilen ağaç ve süs bitkilerinden oluşan Barış Parkı’nı görerek anıt bloğuna giriyoruz. Aslanlı yol, Tören meydanı ve Mozoleden oluşan bloğumuzda ilk durağımız aslanlı yol olacak. Bu yola ulaşmak için çıktığımız merdivenlerin başında İstiklal ve Hürriyet kulelerini görerek üçlü kadın ve erkek gruplarını yürüyerek geçip tören meydanına ulaşıp, Anıtkabir’in en önemli bölümü olan Mozoleye çıkıyoruz. Bronz kapılardan şeref holüne girerek Ata’mızın huzurunda saygı duruşunda bulunduktan sonra Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesini gezmeye başlıyoruz. Ata’mızın özel eşyalarının sergilendiği bölüm, Panorama ve yağlı tablolarla Çanakkale Muharebeleri ve Kurtuluş Savaşı’nın anlatıldığı bölüm, ayrı ayrı galerilerde Milli Mücadele ve Devrimlerin anlatıldığı bölüm, Atatürk’e ait kitapları ve el yazılarını göreceğimiz son bölümü de görerek Anıtkabir ziyaretimizi tamamlıyoruz. Bolu üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz ve siz sayın misafirlerimizi bir başka ŞEHRİVAN TURİZM organizasyonunda buluşmak dileği ile gecenin ilerleyen saatlerinde aldığımız noktalara bırakıyoruz.Konaklama: HOTEL
DAHİL OLANLAR:
Rehberlik Hizmetleri
*2 Sabah kahvaItısı 1 akşam yemeği
* Mercedes Travego - Tourismo, Man Fortuna v.b Otobüsler İle Ulaşım ( Araç Tipleri Kişi Sayılarına Göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.)
*ŞEHRİVAN TURİZM Otobüsü İçerisindeki İkramlar
* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

HARİÇ OLANLAR:
*Tüm özel harcamalar
*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Gezimiz 3 günIük olup, otel konaklaması vardır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabili Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ŞEHRİVAN TURİZM saklıdır. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

"T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda ŞEHRİVAN TURİZM'in her hangi bir sorumluluğu yoktur."

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

* NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

* MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

* OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#70
LOKASYON:
ANITKABİR
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
VAN DEVLET TİYATROSU ÖNÜ
BİTİŞ:
VAN DEVLET TİYATROSU ÖNÜ
İPTAL POLİTİKASI:
r.Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda ŞEHRİVAN TURİZM'İN sorumluluğu yoktur.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ÖĞRECİLERE ÖZEL 1 GECE 2 GÜN ANITKABİR... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.